استوری موشن

استوری story یکی از قابلیت های اینستاگرام است که شما میتوانید برای مدت زمان تعیین شده (۱۵ ثانیه و در نسخه جدید ۱ دقیقه) فیلم و یا عکسی را قرار دهید تا مخاطبین شما آن را مشاهده کنند و از این طریق بتوانند با شما و فعالیت خاصی که انجام می دهید بیشتر آشنا شوند. هر استوری در اینستاگرام برای مدت ۲۴ ساعت باقی می ماند و بعد از آن به صورت خودکار پاک میشود و در صورتی که آن را هایلایت کنید برای مدت بیشتری در پیج تان حضور خواهد داشت.

استوری موشن Story Motion یک واژه جدید میباشد و به این معنا است که در استوری های اینستاگرام تان از موشن گرافیک و انیمیشن ها استفاده کنید و مخاطبین بیشتری را برای صفحه خود جذب کنید.

این روزها اهمیت اینستاگرام بر همگان آشکار است و برای آن که بتوانید از طریق اینستاگرام کسب درآمد کنید لازم است خودتان را با شیوه های بازاریابی جدید همراه کنید تا بتوانید برند خود را در این شبکه به دیگران معرفی کنید.

استوری موشن ابزاری قدرتمند در اینستاگرام حساب میشود که میتواند به طرز ویژه ای نظر مخاطبین شمارا جلب کنید و یک امتیاز مثبت برای جذب فالور است.

میتوانید با استفاده از استوری موشن در اینستاگرام شانس خود را برای دیده شدن در بازارهای رقابتی افزایش دهید و استوری هایی متمایز از دیگران را در صفحه خود منتشر کنید.

  • مزایای استفاده از استوری موشن
  • امکان استفاده از طرح ها و رنگ های بسیار جذاب
  • تاثیر سریع بر ذهن مخاطب
  • افزایش اعتبار و کمک به برندسازی
  • کمک به دیده شدن بهتر استوری ها
  • انتقال پیام به مخاطب در قالب تصویر

شما میتوانید طراحی لوگو و استوری موشن همچنین مابقی نیاز های ساخت یک برند از جمله ست اداری ، طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن و … را به مجموعه بابیکا سپرده و جلوه بصری برند خود را متمایز نمایید !

در قسمت زیر میتوانید برخی از نمونه های لوگو موشن های ساخته شده بابیکا را مشاهده نمایید